30 січ. 2013

Шість тисяч дітей відвідує гуртки і клуби в Дніпропетровську

У дніпропетровських дітей є можливість відвідувати більше 100 гуртків різних напрямів: художньо-естетичного, спортивного, прикладного, гуманітарного, соціально-реабілітаційного.
29 січ. 2013

Міжнародна освітня виставка «Мовні і канікулярні центри, школи, коледжі, університети за кордоном»

Дата виставки: 9 лютого 2013 року (субота) Час: з 11:00 до 18:00 Місце проведення: готель « Reikartz », вул. Червона 12а Великий і малий конференц-зали (1-й поверх) Вхід вільний, по попередній реєстрації
28 січ. 2013

Сьогодні вночі Дніпропетровськ завалило снігом

Комунальні служби міста звертаються до водіїв з проханням не залишати автомобілі на узбіччі вулиць і доріг міста, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.
25 січ. 2013

Медицина стане КЛАССною!

У січні 2013 року Кабмін прийняв постанову про повернення щорічних профілактичних медоглядів школярів в учбові заклади.
24 січ. 2013

Українці, що здобули платну освіту, мають право на податкову знижку - ГНС

У тих українців, які торік платили за своє навчання (середня професійна або вища освіта) або навчання члена своєї сім'ї першого ступеня спорідненості, є право на податкову знижку.
23 січ. 2013

Такі діти створюють історію нашого краю

Голова обласної ради Євгеній Удод зустрівся з восьмирічним Денисом Гаркушей, який восени минулого року був занесений в Книгу рекордів України, як наймолодший викладач японського мистецтва орігамі.
22 січ. 2013

У Дніпропетровську відзначають День Соборності і Свободи

Офіційні заходи на честь Дня Соборності і Свободи прошли сьогодні біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Перші особи міста поклали квіти і привітали тих, що прийшли на свято.
21 січ. 2013

До дня Соборності в художньому музеї відкриється виставка «Закарпатська рапсодія»

21 січня, в 16:00, в Дніпропетровському художньому музеї до дня Соборності України відкриється виставка «Закарпатська рапсодія» закарпатського художника — любителя, Георгія Бобаля, повідомляють з прес-служби музею.
18 січ. 2013

У ліцеї інформаційних технологій облаштують спортивні майданчики

У ліцеї інформаційних технологій привітали ліцеїстів, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад по учбових предметах і учня 11 класу ліцею Дмитра Федоряка, який вже другий рік поспіль є призером Міжнародного конкурсу юних астрономів.
17 січ. 2013

В українські школи повернуть медичні огляди учнів

В українські школи повернуть профілактичні медичні огляди учнів. Про це говориться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.