5 квіт. 2013

Ударимо спортом по шкідливих звичках!

30 березня відбулися фінальні ігри по міні футболу обласного футбольного турніру «Спорт проти наркотиків, алкоголю і тютюну» у віковій підгрупі від 18 до 35 років 48 команд боролися за місце у фіналі.
4 квіт. 2013

Дніпропетровські школярі розминатимуться між уроками

З наступного тижня в молодших класах 18-ти шкіл міста стартує пілотний проект «Фізкультурна зміна».
3 квіт. 2013

Стартує обласний конкурс «Петриківка очима сучасної молоді»

За ініціативою Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула і за сприяння глави Дніпропетровської обласної ради Євгенія Удода на Дніпропетровщині стартує молодіжний інтернет-конкурс «Петриківка очима сучасної молоді».
2 квіт. 2013

У Україні стартував весняний призив

В понеділок, 1 квітня, в Україні стартував весняний призив громадян України на термінову військову службу в ряди Озброєних сил і інших військових формувань в рамках кампанії Весна-2013.
1 квіт. 2013

В Україні буде відлито «Дзвін Перемоги» з осколків і гільз часів Великої Вітчизняної війни

Представники історіко-пошуковіх організацій підтримали ініціативу Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула про створення до 70-ліття Великої Перемоги «Дзвону Перемоги».
29 бер. 2013

Дніпропетровщина переходить на новий рівень у вирішенні питань сирітства

Впродовж двох місяців 2013 року створено 7 дитячих будинків родинного типа і 21 приймальну сім'ю. А це означає, що ще 100 дітей знайшли ту, рідну сім`ю.
28 бер. 2013

У Дніпропетровську побудували мотузяний парк

У парку Шевченко серед дерев натягнуті мотузки і споруджена смуга перешкод. Тут обладнали мотузяний парк трьох рівнів складності: для дітей, непідготовлених людей і «екстремальний» для фізично розвинених відвідувачів. Відкриття парку намічається на середину квітня.
27 бер. 2013

У 2012 році фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл збільшилося на 20%

У 2012 році фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл на Дніпропетровщині збільшено на 20%. Зокрема, витрати на функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл в 2012 році склали 122,5 мільйона гривень, тоді як в 2011 рік ця сума склала 102 мільйони гривень.
26 бер. 2013

Рік дитячої творчості на Дніпропетровщині

2013 рік оголошений роком дитячої творчості. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников провів селекторну нараду з керівниками міст і районів області, присвячене розвитку дитячої творчості.
25 бер. 2013

Циклон покинув територію України і істотних опадів більше не очікується

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів нараду з питань подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 22-23 березня 2013 року. Олександр Вілкул очолює Оперативний штаб, що здійснює координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади.