17 черв. 2013

Під час загальнообласного суботника упорядковано близько 1200 пам'ятних місць

На Дніпропетровщині відбувся загальнообласний суботник, присвячений Дню пам'яті початку Великої Вітчизняної війни і святкуванню Дня Конституції України. Ініціативу губернатора сьогодні підтримали майже 120 тис жителів області - майже на 20 тис більше, ніж під час попереднього суботника. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников особисто взяв участь в благоустрої парку ім. 40-ліття звільнення Дніпропетровська. Всього під час суботника було упорядковано близько 1,2 тис. пам'ятних місць Великої Вітчизняної війни.
14 черв. 2013

Дніпропетровські абітурієнти написали тестування з математики

12 і 13 червня в Дніпропетровську тести ЗНО з математики написали 6913 абітурієнтів, що складає 92,8% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування по цьому предмету.
13 черв. 2013

Зірка повернулася до Героя через 30 років

Недавно наш сайт розповідав про дивну долю нашого земляка Льва Абрамовича Гитмана («Обмовлений герой» і «Для мене папа навіки залишився Героєм!»). Герой форсування Дніпра був удостоєний вищої винагороди Радянського Союзу в кінці 1943 року. Але після десяти років його позбавили звання Героя Радянського Союзу по помилковому і абсурдному звинуваченню. Вже 60 років його рідні намагаються добитися реабілітації чесного імені Льва Абрамовича і повернення йому звання Героя, але доки їх спроби ні до чого не привели.
11 черв. 2013

У Дніпропетровську тестування по іноземній мові написали більше 3 тисяч абітурієнтів

8 червня в Дніпропетровську зовнішнє незалежне оцінювання по іноземних мовах (англійська, німецька, французька і іспанська мови) написали 3 тисячі 337 абітурієнтів. Це 92% від загальної кількості зареєстрованих учасників на тестування по цьому предмету.
10 черв. 2013

У Дніпропетровську з початком літа почастішали ДТП за участю дітей

У поточному році в Дніпропетровську здійснено 2057 дорожньо-транспортних випадків, з яких 354 ДТП з пострадалими. У них загинуло 41 людина і 388 було травмовано.
7 черв. 2013

З початку року в Дніпропетровську усиновили 14 дітей

У Дніпропетровську з початку року усиновлено 14 дітей — сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, з яких 13 громадянами України, 1 — іноземцями, повідомляє начальник управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міськради Алла Літовченко.
5 черв. 2013

Третина українських дітей залишиться без щеплення, - Мінздрав

У поточному році український уряд збільшив фінансування на вакцинацію і виділив 302 млн грн. Проте, за словами заступника міністра охорони здоров'я Олександра Толстанова, навіть збільшене фінансування не покриває потреб населення.
4 черв. 2013

Сталі відомі нові ціни на навчання в українських вузах

Ціни на навчання в більшості вузів цього року в порівнянні з минулим не змінилися, а в деяких навіть знизилися, пише "Сьогодні".
24 трав. 2013

Сьогодні в українських школах лунає останній дзвоник

Сьогодні, 24 травня, в більшості українських шкіл пройде Останній дзвінок.
23 трав. 2013

Випускні у Дніпропетровську святкуватимуть 2 дні

Міністерство освіти запропонувало кілька днів для проведення випускних вечорів. Більшість шкіл Дніпропетровська для святкування обрали 1 червня.