15 серп. 2013

Велика перерва: до якої школи відправити малюка?

До початку нового навчального року залишилося зовсім небагато. Незабаром школи Дніпропетровська поповняться новими учнями, а їх батьки почнуть з хвилюванням стежити за тим, як їх пустотливі малята перетворюються на дітей старанних і відповідальних. Ми вирішили дізнатися, як сім'ї майбутніх першокласників сьогодні вибирають школу, а також допомогти тим, кому лише належить зробити цей складний вибір.
14 серп. 2013

Дніпропетровськ вибрав логотип і слоган

Більше 5 тисяч жителів взяли участь у виборі логотипу і слогану Дніпропетровська. Близько 1,5 тисяч городян проголосували за символ із зображенням «башт», Мерефо-херсонського моста і «сонця» Інтерпайпсталі, увязнених в контур у формі серця з ракетою, що вилітає. Саме цей логотип і представлять на твердження депутатів на найближчій сесії міськради.
13 серп. 2013

У Кривому Розі студентів можуть покарати за дачу хабарів

На Дніпропетровщині п'ятикурсників одного з Вузів хочуть покарати за покупку дипломних проектів.
15 лип. 2013

У лісах Дніпропетровщини щоб уникнути лісових пожеж діє 14 наглядових веж

На Дніпропетровщині щоб уникнути лісових пожеж до початку пожароопасного періоду встановлено 14 наглядових веж. До 2020 року планується встановити ще 19 таких лісо-пожежніх модулів.
12 лип. 2013

У 2013 році 28 вихованців Дніпропетровського спеціалізованого будинку дитини вже знайшли своїх батьків

На Дніпропетровщині функціонує три спеціалізованих дома дитини. У них виховуються, лікуються і проходять курс реабілітації діти-сироти з особливими потребами. Співробітники цих установ спільно з соціальними службами піклуються про те, щоб якомога більше вихованців цих закладів мали сім'ю.
11 лип. 2013

У Дніпропетровську за 6 років навчили плавати 8 тисяч школярів

Більше 8 тисяч учнів початкових класів навчилися плавати за 6 років роботи міської програми обов'язкового вчення плаванню.
10 лип. 2013

Абітурієнти оцінили переваги «електронного вступу»

За перший тиждень прийому документів до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара електронною формою подачі заяви скористалося стільки ж вступників, скільки за всю абітурієнтську кампанію минулого року.
9 лип. 2013

Цього року держзамовлення охопить 40% випускників

В Україні в 2013 році державне замовлення передбачене для 40% випускників середньої і вищої школи. Про це в ході години питань до уряду у Верховній раді України заявив міністр науки і освіти України Дмитро Табачник.
8 лип. 2013

Сто років тому до Дніпропетровська приїхав хлопчик рахункова-машина

Рівно 100 років тому, в 1913 році екатерінославськие газети зарябіли оголошеннями: «Літній театр Міського саду. Сьогодні, в неділю, остання гастроль 7-річного феномену Володі Зубріцкого, математика і історика, за участю балетного ансамблю Варшавського урядового театру прими-балерини Олени Чекеттті».
5 лип. 2013

Дніпропетровські школи заповнені на 61%

На сьогоднішній день в Дніпропетровську школи заповнені лише на 61%. Згідно з прогнозами, в подальші роки чисельність учнів в учбових закладах міста зросте.