27 вер. 2013

28 вересня - день серця

28 вересня з 9.00 до 14.00 провідні лікарки Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології і кардіохірургії запрошують жителів області без напряму пройті безкоштовні обстеження серця. День відкритих дверей проводиться в рамках Всеукраїнського тижня серця.
26 вер. 2013

Заходи , присвячені 70-річниці визволення Дніпропетровська

У ССЗШ №9 відбулися Заходи присвячені 70-річниці визволення Дніпропетровська
13 вер. 2013

13 вересня 2013 року в ССЗШ №9 відбулася ранкова зарядка

На шкільному майданчику ССЗШ №9 відбулася ранкова зарядка
12 вер. 2013

Вперше в Дніпропетровську відбудеться фестиваль дитячого розвитку і творчості «Карусель»

13 вересня в пансіонаті «Лісовий», в Орловщині, стартує 3-х денний марафон унікального, за своєю суттю Першого міжнародного фестивалю дитячого розвитку і творчості «Карусель».
11 вер. 2013

Діти, що народилися в день міста, традиційно отримають дарунки

Сім'ям (що проживає і зареєстрованим в Дніпропетровську), в яких в день міста, 14 вересня, народяться діти, міська рада надасть фінансову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень.
10 вер. 2013

13 вересня пройде «Єдиний день ранкової зарядки в регіоні»

13 вересня 2013 р. о 08.15 на Фестивальному причалі Дніпропетровська, в рамках програми губернатора Дмитра Колесникова «Міцне здоров'я - успішне життя», пройде «Єдиний день ранкової зарядки в регіоні».
9 вер. 2013

На Фестивальному причалі відбувся добродійний марафон

В суботу, 7 вересня, на Фестивальному причалі відбувся другий добродійний марафон «Пробіг з вірою в серці», передає 34.ua. Захід проводився в рамках святкування Дня міста.
6 вер. 2013

Молодшекласники виходять на спортхвилинку

«Фізкультурну зміну» продемонстрували сьогодні учні 18 шкіл Бабушкинського району. Саме ці діти випробували на собі нововведення – спортивну п'ятихвилинку між уроками.
5 вер. 2013

В день міста в Дніпропетровську пройде багато концертів

У Дніпропетровську на День міста працюватимуть безліч концертних майданчиків, одним з яких стане Театральний бульвар, де буде представлена насичена програма.
3 вер. 2013

Школярів Дніпропетровщини чекають зміни

У червні цього року затверджена Національна стратегія розвитку освіти в Україні до 2021 року. Ця стратегія визначила основні напрями, пріоритети, завдання і механізми реалізації державної політики в області освіти.