4 лип. 2013

З нового навчального року другокласники почнуть вивчати інформатику

З 1 вересня в 2-х класах почнеться обов'язкове вивчення курсу «Сходинки до інформатики», повідомляють в управлінні освіти і науки Дніпропетровської міської ради.
3 лип. 2013

За перший день вступної кампанії у вузи України зареєстровано 60,8 тисяч заяв

За станом на 9.00 2 липня 2013 у вищих учбових закладах України зареєстровано 60 тисяч 800 заяв. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки, передає УНН.
2 лип. 2013

У дніпропетровських школах відкриють класи з інклюзівним вченням дітей-інвалідів

У 27 учбових закладах Дніпропетровська в новому навчальному році планується відкрити класи з інклюзівной формою вчення.
1 лип. 2013

Під гаслом «За здоровий спосіб життя!» мешканці Дніпропетровська відзначили День Молоді

Почалися святкові заходи ще 25 червня. Городяни вибирали «Студентську красуню». Найбільш масштабні святкування розвернулися сьогодні на Фестивальному причалі. На березі Дніпра зібралися сотні уболівальників, щоб підтримати учасників фестивалю здорового способу життя «Workout Fest 2013».
28 черв. 2013

Сьогодні в Україні відзначають День Конституції

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають 17-ліття з дня прийняття Конституції.
26 черв. 2013

Абітурієнти здали ЗНО з фізики і біології

22 червня в Дніпропетровську прошли тести ЗНО з фізики, а 25 червня — по біології, повідомляють з Дніпропетровського регіонального центру оцінки якості освіти.
24 черв. 2013

Жителі Дніпропетровська запалили сотні свічок на згадку про загиблих у ВОВ

В суботу, 22 червня в 04.00 в Дніпропетровську біля пам'ятника 152-ої дивізії в рамках Всеукраїнської меморіальної акції «Запали свічку пам'яті», жителі міста запалили сотні свічок на згадку про загиблих у Великій Вітчизняній війні.
21 черв. 2013

У Дніпропетровську "ведмідь"- даїшник пригощав дітей морозивом

Дніпропетровським даішникам, щоб навчити малечу правил поведінки на дорозі, довелося перевдягтися у костюми ведмедів і роздавати морозиво.
20 черв. 2013

Українським школярам до 2018 року можуть надати право вибирати предмети

Школярі України можуть дістати можливість особисто вибирати частину предметів, якщо будуть введені зміни в освіті до 2018 року, які зараз обговорюють в Міністерстві освіти.
18 черв. 2013

На хабарі в 150 доларів в Дніпропетровську «погоріла» викладач коледжу

Працівниками Індустріального райвідділу Дніпропетровського міського управління міліції була затримана викладач одного з коледжів м. Дніпропетровська під час здобуття хабара 150 доларів США.