У Дніпропетровську "ведмідь"- даїшник пригощав дітей морозивом

21 черв. 2013
Дніпропетровським даішникам, щоб навчити малечу правил поведінки на дорозі, довелося перевдягтися у костюми ведмедів і роздавати морозиво.

Окрім цього, співробітники Державтоінспекції встановили просто на вулиці пересувний екран, де показували мультфільми та ролики про правила дорожнього руху. Головним героєм заходу, звісно, був клишоногий. Саме він розповідав дітям, як треба переходити дорогу.

Роман Таран, керівник відділу профілактичної роботи УДАІ у Дніпропетровській областi:

- С начала года на дорогах Днепропетровской области произошло 147 ДТП, в которых, к большому сожалению, погибло 8 детей. Для того чтобы как-то снизить эти цифры, мы и пошли в школу. Чтобы ещё раз кто не знал, научить. А кто забыл постараться напомнить, как надо себя вести на дороге. Чтобы не произошла беда.