2 вер. 2013

Свято першого дзвоника пройшло в школах Дніпропетровська

Сьогодні більше 80 тисяч дніпропетровських школярів прийшли на святкування початку навчального року. Перший дзвінок пролунав для 9,5 тисяч першокласників.
29 серп. 2013

Нові пріоритети розвитку освіти на Дніпропетровщині

Допомогти молодій людині зробити успішну кар'єру в умовах 21 століття - таке завдання губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колесников визначив ключовою для системи освіти в регіоні.
28 серп. 2013

85% школярів прошли профілактичні медичні огляди

На Дніпропетровщині Профілактичні медичні огляди, які школярі обов'язково повинні проходити раз на рік, вже охоплено більше 85% дітей. У Орджонікідзе, Павлограді, Дніпропетровську, а також Дніпропетровському і Верхнеднепровському районах цей показник складає майже 100%.
27 серп. 2013

25 перемог України

Книгарня «ВіЗ» презентує книгу відомого українського історика і політолога Олександра Палія. На майже сотні сторінок автор зібрав малознані факти з вітчизняної історії, якими може пишатися кожен українець.
23 серп. 2013

24 серпня Дніпропетровськ відсвяткує День Незалежності України

24 серпня в 9.00 у Троїцькому соборі відбудеться молебень з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.
22 серп. 2013

Де і чим зайняти школяра після уроків у Дніпропетровську: безкоштовні секції

Перше вересня не за горами. Канцтовари куплені. Форма висить на вішалці. Здавалося б, до школи дитина готова. Але залишається одне невирішене питання - чим зайняти його у вільний від навчання час?
21 серп. 2013

Серед нововведень, які очікують дніпропетровських школярів, предмет «Основи оподаткування»

Навчальний рік вже ось-ось почнеться. Найбільше батьків цікавить, які нововведення очікують дніпропетровських школярів у 2013-2014 навчальному році.
20 серп. 2013

Все більше українських студентів воліють вчитися за кордоном

Щорічно з України виїжджають 90-100 тисяч студентів, пише "Сегодня".
19 серп. 2013

Медогляд школярів: пройдіте його заздалегідь

Перед початком навчального року всі школярі в обов'язковому порядку повинні пройти медогляд. Медики закликають не відкладати цю процедуру на останній момент, а пройти її заздалегідь. У яких медичних установах можна це зробити, і яких саме фахівців необхідно пройти, розповіла начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям обласного департаменту охорони здоров'я Наталія Шмалько.
16 серп. 2013

17 серпня на Дніпропетровщині пройде загальнообласний суботник

17 серпня на Дніпропетровщині пройде третій у цьому році загальнообласний суботник. Масове прибирання буде присвячене в області Дню Державного Прапора та 22-й річниці незалежності України.