10 жовт. 2013

Перші 80 хлопців осіннього призову відбули служити в армії

8 жовтня 2013 перші 80 призовників відбули служити в армію. Всього в рамках закличної кампанії «Осень-2013» на військову службу відправляться 715 хлопців з Дніпропетровщини. З них в Озброєних Силах України служитимуть 285 чоловік, у внутрішніх військах МВС - 380, в Госспецтрансслужбе - 50.
9 жовт. 2013

Двоє молодих вчених з Дніпродзержинська отримали гранти Президента України для реалізації наукових проектів

Президент України підписав розпорядження № 316/2013-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених на 2013 рік».
8 жовт. 2013

Підготовлений проект регіональної Стратегії розвитку молодіжної політики

Дніпропетровська обласна молодіжна рада при облдержадміністрації першим в Україні підготувала і винісла на широке громадське обговорення регіональну Стратегію розвитку молодіжної політики.
7 жовт. 2013

Українські вчителі отримують найменшу зарплату в світі

Вчителі в Україні заробляють близько 300 доларів в місяць, менше цінують працю педагогів лише в Індонезії.
4 жовт. 2013

На сьогоднішній день вже працюють 246 з 540 котельних Дніпропетровська

За останню добу в Дніпропетровську до роботи приступили ще 159 котельних, поки тепло подають 246 котельних.
3 жовт. 2013

Звільнення Дніпропетровська і Дніпродзержинська: як це було

25 жовтня доблесні радянські війська штурмом опанували містами Дніпропетровськ і Дніпродзержинськ — найважливішими промисловими центрами півдня нашої країни і крупними вузлами оборони німців в закруті річки Дніпро. Слава героїчним воїнам Червоної Армії!
2 жовт. 2013

Битва за Дніпро!!!

Загальновійськова операція радянських військ з оборони міста Дніпропетровська та утриманню Дніпропетровського плацдарму від німецько-фашистських загарбників у період з середини серпня по кінець вересня 1941 року.
1 жовт. 2013

На Дніпропетровщині спиваються діти

Кожен третій український підліток хоч би раз в житті пробував на смак спиртні напої. Через приймальні відділення вітчизняних наркологічних диспансерів щорік проходять тисячі тих, кому не виповнилося 18 років. За його дверима потенційних клієнтів ще більше.
30 вер. 2013

Семінар CLIL: Children love Interesting Learning.

25 вересня 2013 вчителя англійської мови нашої школи та шкіл міста Дніпропетровська взяли участь у семінарі CLIL: Children love Interesting Learning.
30 вер. 2013

У Дніпропетровську студенти змагалися в метанні яєць

В четвер, 26 вересня, на площі біля ТЦ «Пасаж» пройшов студентський чемпіонат по метанню яєць.