23 жовт. 2013

Відкрилася виставка архівних документів «Звільнення Дніпропетровська»

З нагоди 70-ої річниці звільнення Дніпропетровська і Дніпропетровської області від фашистських загарбників в приміщенні облдержадміністрації за адресою пр. Кiрова, 1 почала свою роботу виставка архівних документів «Звільнення Дніпропетровська».

Шкільні конфлікти: позиція батьків

Коріння шкільних конфліктів - в сім'ї
22 жовт. 2013

7 жовтня 2013 року у Київському національному лінгвістичному університеті пройшов Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов

7 жовтня 2013 року у Київському національному лінгвістичному університеті під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського пройшов Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови». Члени адміністрації ССЗШ № 9 взяли участь у форумі, де було визначено важливу роль іноземної мови у забезпеченні якісної освіти сучасним навчальними закладами.
22 жовт. 2013

У рамках марафону «Слава визволителям» проходять уроки мужності

З вересня в рамках марафону «Слава визволителям» у школах містa і районів Дніпропетровщини в хронології визволення регіону проходять уроки мужності, на яких учням розповідають про історію звільнення їх рідного міста чи села, про подвиги земляків.
21 жовт. 2013

Визначений перелік предметів на зовнішньому тестуванні наступного року

17 жовтня стало відомо про те, що Міністерство освіти визначило перелік предметів на зовнішньому тестуванні в 2014 році.
17 жовт. 2013

Визначені фіналісти Кубка Губернатора по футболу

Футбольний турнір серед любительських команд на Кубок Губернатора завершується. Вже в п'ятницю в Кривому Розі відбудеться фінальний матч: у вирішальному поєдинку зійдуться команди «ВПК Агро» (Магдаліновка) і Агрофірма «Пятіхатськая» (Кривий ріг).
16 жовт. 2013

12 жовтня в НВК №12 відбулася майстерня дебатів

12 жовтня стартувала перша у цьому навчальному році майстерня дебатів від Громадської організації “Нове бачення” за підтримки Дніпропетровської обласної ради та Фонду сприяння демократії Посольства США.
15 жовт. 2013

Цього року волонтери провели тренінги для 10 тисяч школярів

З початку року майже 10,5 тисяч школярів і студентів відвідали лекції і тренінги, які для них провели волонтери.
11 жовт. 2013

В ССЗШ №9 відбувся тиждень правознавства

З 07.10 по 11.10.2013 року в нашій школі проходив тиждень правознавства.
11 жовт. 2013

Школярі Никополя дістали можливість вчитися за новими комп'ютерами

На Дніпропетровщині в рамках регіонального проекту «Електронна школа» проводиться системна робота по розширенню мережі комп'ютерної техніки в школах.