У дніпропетровських школах відкриють класи з інклюзівним вченням дітей-інвалідів

2 лип. 2013
У 27 учбових закладах Дніпропетровська в новому навчальному році планується відкрити класи з інклюзівной формою вчення.

Про це повідомили в управлінні утворення і науки Дніпропетровської міської ради.

Торік класи були вперше відкритий в 7 учбових закладах міста. Класи з інклюзівной формою вчення працюють в школі №44, 68 і 90 Амур-Ніжнеднепровський район, в школі №47 і УВК №139 Індустріального району, в 16-ій школі району Кировського і в школі №144 міського підпорядкування, відзначають в управлінні.

Інклюзівноє освіту передбачає забезпечення права кожного дитяти вчитися в загальноосвітній установі за місцем проживання із забезпеченням всіх необхідних для цього умов. У основу інклюзівного освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, забезпечує рівноцінне відношення до всіх людей, але створює спеціальні умови для дітей з особливими потребами.

Всього в Дніпропетровську в дошкільних і загальноосвітніх учбових закладах виховується і вчиться 1 тисяча 46 діти-інвалідів. Це 42% від загальної кількості дітей-інвалідів міста, додають в управлінні.