З нового навчального року другокласники почнуть вивчати інформатику

4 лип. 2013
З 1 вересня в 2-х класах почнеться обов'язкове вивчення курсу «Сходинки до інформатики», повідомляють в управлінні освіти і науки Дніпропетровської міської ради.

Уроки інформатики для другокласників вводяться в рамках державних стандартів початкової освіти. «Сходинки до інформатики» є підготовчим курсом до більш широкого і глибокого вивчення базового курсу інформатики в середній школі. На сьогодні всі вчителі, які будуть викладати ці уроки у школярів 2-х класів, пройшли курси за програмами «Майкрософт. Інформаційні технології »,« Інтел. Партнерство в освіті », а також для них пройшли семінари-тренінги за особливостями викладання курсу інформатики в початковій школі, зазначають в управлінні.

Особливістю 2012-2013 навчального року були зміни, які відбулися в Державних стандартах початкової освіти - іноземна мова почав вивчатися з першого класу. Зокрема, іноземну мову в 1-х класах викладають вчителі іноземної мови та вчителя початкових класів, які мають відповідну освіту («вчитель початкових класів з викладанням іноземної мови в початкових класах»). У рамках нововведення вчителя іноземної мови пройшли курсову перепідготовку на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під час якої прослухали курс лекцій про особливості викладання іноземної мови у 1-му класі.

Вивчення іноземної мови вже в першому класі розширює можливості учнів у виборі власної освітньої траєкторії. Крім того, у минулому навчальному році для першокласників ввели вивчення предмета «Природознавство» з метою підвищення якості математичної освіти саме на початку освітнього процесу, додають в управлінні.