30 квіт. 2013

Військово-польові збори школярів Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині завершилися учбово-польові збори із старшокласниками.
29 квіт. 2013

Дніпропетровськ відсвяткує День Перемоги парадом і салютом на Набережній

В рамках загальноміських заходів, присвячених 68 річниці Великої Перемоги в Дніпропетровську відбудеться парад військових підрозділів і святковий салют на Фестивальному причалі.
24 квіт. 2013

На Дніпропетровщині шукають клад Калнишевського

На Дніпропетровщині в селі Токовське біля річки Кам'янка передбачають зарито золото отамана Петра Калнишевського. Про це повідомляють журналісти 34 канала.
23 квіт. 2013

У Дніпропетровську пройде безкоштовна виставка військової амуніції і солдатських речей

Таких експонатів, які будуть виставлені в ТЦ «Приозерний», не побачиш навіть в Історичному музеї. Це – знахідки дніпропетровських пошукових організацій: рушниці, аптечки, одяг, мундири і безліч інших предметів періоду Другої світової війни.
22 квіт. 2013

У Всеукраїнському суботнику 20 квітня 2013 року взяло участь майже 5,5 млн громадян

«Суботник об’єднав владу, представників громадських організацій та підприємств, волонтерів, молодь. Люди приходили з родинами, друзями. Багато хто сприймав суботник як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та дворах після зими, тим більш такої складної як була цього року», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, підбиваючи підсумки акції на засіданні Кабінету Міністрів України.
19 квіт. 2013

Дніпропетровській музичній школі №6 — 60 років!

19 квітня, в 16:00, в палаці культури «Машинобудівник» (вул. Робоча, 166-а) відбудеться ювілейний концерт на честь 60-річчя Дніпропетровської дитячої музичної школи №6.
18 квіт. 2013

20 квітня пройде всеукраїнський суботник!

У суботу, 20 квітня, Відбудеться всеукраїнський суботник, присвячений Акції «За чисте довкілля».
17 квіт. 2013

Обласний центр СНІДу відкриють в липні

Капітальний ремонт Дніпропетровського обласного центру СНІДУ було почато ще в травні 2008 року. Тоді пацієнтів цієї медустанови перевели в інше приміщення, чим забезпечили безперервність лікування.
16 квіт. 2013

На Дніпропетровщину прибув автопробіг «Наша Велика Перемога»

15 квітня 2013 року до Дніпропетровська в рамках Всеукраїнської Вахти Пам'яті прибув міжнародний автопробіг «Наша Велика Перемога», який проходить містами-героями України, Росії, Білорусі, Казахстану.
15 квіт. 2013

З дна Дніпра дістали більше сотні мішків сміття

Майже весь суботній день Дніпропетровські підводні мисливці витратили на те, щоб почистити дно Дніпра від сміття. З дна підняли пляшки, банки, осколки скла і безліч втрачених речей.