6 бер. 2013

У березні – 70 років нерудстальської трагедії

У березні виповниться 70 років страшній трагедії — масового знищення нацистами мирного населення, зігнаного в село Нерудсталь П’ятихатського району. Ні в чому не винних жителів переважно єврейської національності розстріляли і кинули в шурф шахти рудника вогнетривких глин, яка носила ім’я революціонера-єврея Ернеста Тельмана.
5 бер. 2013

Захід, присвячений пам'яті Т. Г. Шевченка

У неділю, 10 березня, о 12:00 у Свято-Духівському храмі Київського Патріархату, що на просп. Металургів, 43, відбудеться літературний захід, присвячений пам'яті видатного українського поета, письменника, митця та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
4 бер. 2013

Реєстрація на тести закінчиться 5 березня

Випускникам, що побажали стати студентами в нинішньому році, слід поспішити – реєстрація на зовнішнє тестування закінчується у вівторок, 5 березня, але вносити зміни в реєстраційні дані абітурієнти можуть до 19 березня.
28 лют. 2013

Нарада учасників проекту eTwinning Plus

26.02.2013 року адміністрація ССЗШ №9 відвідала нараду учасників спільного проекту eTwinning Plus у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.
27 лют. 2013

Батьки протестують проти закриття школи №90

Школа №90 на вул. Передовій існує вже більше 100 років, але у зв'язку з «оптимізацією учбових закладів» її планують закрити. Батьки учнів — проти.
25 лют. 2013

У прокуратурі Дніпропетровської області відкрита «гаряча лінія» по порушеннях прав дітей

Прокуратура Дніпропетровської області відкрила «гарячу телефонну лінію» і чекає повідомлень про факти порушення прав дітей.
20 лют. 2013

Чисельність населення України продовжує скорочуватися

У грудні чисельність населення України скоротилася в порівнянні з листопадом на 0,02%, або на 7,3 тисяч чоловік, склавши на 1 січня 2013 року 45 мільйонів 553 тисячі чоловік.
19 лют. 2013

Сонячні твори Наталії Пірогової

У Дніпропетровській центральній міській бібліотеці відбулася презентація поетичного збірника Наталії Пірогової «Сонячне сплетіння».
18 лют. 2013

З 1 вересня учні п'ятих класів вивчатимуть нову історію України

У Міносвіти пояснюють: для паніки немає причин - в 5-му класі дітям потрібно читати лише ввідний курс, який повинен зацікавити дітей, а тому було прийнято рішення відмовитися від складних формулювань і хронологічного принципу викладу історії.
31 січ. 2013

Дніпропетровськ на порозі епідемії грипу

Зараз в місті оголошена передепідемічна ситуація. По прогнозах епідемія грипу прийде до Дніпропетровська на початку лютого і продовжиться півтора місяці.