20 груд. 2012

У Дніпропетровську запалили головну ялинку області

На площі перед Облдержадміністрацією відкрита головна новорічна ялинка області, а поруч в сквері - казкове містечко для дітей з єдиним в Україні світловим фонтаном.
19 груд. 2012

На прямій лінії розповідатимуть як безпечно користуватися газом взимку

19 грудня в 15.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради відбудеться пряма телефонна лінія проекту "Міська влада на прямому зв`язку" на тему: «Про безпечне використання газу в зимовий період».
18 груд. 2012

У Дніпропетровському художньому музеї пройде новорічний «Ефект Моцарта»

23 грудня, в Дніпропетровському художньому музеї пройде святковий концерт популярної класичної музики для дітей і майбутніх мам із циклу «Ефект Моцарта».
14 груд. 2012

Підлітки допомогли затримати грабіжників

На урочистих лінійках в СШ № 2 та ПТУ-91 співробітники Петропавлівського РВВС висловили хлопцям подяку за сміливий чоловічий вчинок і вручили їм грошову винагороду.
13 груд. 2012

Визначені підсумки конкурсу на краще за фото і друкарську соціальну рекламу, які присвячені боротьбі з туберкульозом

На Дніпропетровщині підбили підсумки конкурсу на краще фото і друковану соціальну рекламу, які присвячені боротьбі з туберкульозом. Регіональний конкурс проходив з 5 листопада по 9 грудня 2012 року в рамках програми «Зупинимо туберкульоз в Україні», яка реалізується Фондом «Розвиток України».
12 груд. 2012

Перший в Україні унікальний проект «Віртуальна аерокосмічна школа»

На Дніпропетровщині стартував перший в Україні унікальний електронний проект «Віртуальна аерокосмічна школа». Цей інтерактивний проект дозволяє молоді віком від 12 до 18 років незалежно від місця проживання через Інтернет набувати аерокосмічну освіту. У тому числі слухати лекції провідних викладачів Дніпропетровщини та України.
11 груд. 2012

Подаруй дитині радість!!!

Шановні громадяни! Наближається свято день святого Миколая. І комунальний заклад «Дніпропетровський міський центр денного перебування для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді» закликаємо всіх небайдужих взяти участь в акції «Подаруй дитині радість».
10 груд. 2012

Про результати Першості міста з боротьби «Навхрест»

У минулу неділю, Дніпропетровська міська федерація «Спас» та Дитячо-юнацький центр «Штурм» за підтримки Відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Ленінської районної у м. Дніпропетровську ради, вже вдруге провели в СЗШ №97 Першість міста з української національної боротьби «Навхрест» серед спортсменфів 6-11 років. Ініціатором проведення змагань є Президент Дніпропетровської міської федерації «Спас» Віталій Тарін.
6 груд. 2012

У Дніпропетровську оголосили грант на здобуття вищої освіти.

Один з добродійних фондів оголосив конкурс для випускників шкіл міста. Переможець отримає безкоштовну «путівку в життя».
4 груд. 2012

У Дніпропетровську стартує міський етап конкурсу «Вчитель року»

У Дніпропетровську 4 грудня, о 9.00, на базі школи № 31 стартує міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013».