22 бер. 2013

У Дніпропетровську відбудеться добродійний концерт на користь онкохворих дітей

22 березня, о 19:00, в Дніпропетровському академічному театрі російської драми імені Максима Горького відбудеться четвертий добродійний концерт-акція «Жити завтра» на підтримку онкохворих дітей.
21 бер. 2013

Учнi і педагоги 35-ої школи збирають гроші для сім'ї, члени якої загинули на зупинці

У 35-ій школі Дніпропетровська, де працювала загибла в аварії на «Победе-3» Віра Губа, вчився її син, також загиблий в результаті ДТП, учні та педагоги збирають засоби в допомогу їх сім'ї.
20 бер. 2013

Дніпропетровським школярам допомогли визначитися з їх професійним майбутнім.

У Дніпропетровську підвели підсумки проведення проекту розкриття і розвитку професійних навиків серед учнів старших класів «Proffuture».
19 бер. 2013

Заборгованість по заробітній платі зменшуватиметься

Систематичне скорочення заборгованості по заробітній платі на Дніпропетровщині є одним з пріоритетів діяльності обласної влади.
18 бер. 2013

На Дніпропетровщині почався місячник боротьби з туберкульозом

На Дніпропетровщині за сприяння Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації почався щорічний місячник боротьби з туберкульозом, який проходитиме до 12 квітня 2013 року.
15 бер. 2013

Допоможемо сліпим людям разом

Небайдужі активісти міста збирають кошти на перший в Україні тренувальний центр для собак-поводирів. Його організатори планують набрати близько ста 3-х місячних цуценят и навчити їх допомагати у побуті хворій на зір людині.
14 бер. 2013

Здоровими з українських шкіл випускаються лише 6% учнів

На Україні лише 6% випускників школи можна віднести до групи відносно здорових дітей - про це сьогодні, на брифінгу в Кабінеті міністрів України сказав міністр молоді і спорту Равіль Сафіуллін.
13 бер. 2013

На Набережній випечуть 1000 млинців

16 березня на набережній Дніпропетровська пройдет традиційне святкування Масляниці. Кухарі обіцяють напекти не менше тисячі млинчиків, ціни на них кусатися не будуть – «порожній» млинець обійдеться в 1 – 1,5 гривнi. Окрім пригощань, городян чекають концерти, спортивні змагання і спалювання солом'яного дідуха в кінці свята.
12 бер. 2013

Школа гарна не кутами, а справами учнів і вчителів своїх

Ці слова не раз звучали у вівторок в білому залі Дніпропетровської міськради, де проходила церемонія нагородження учасників міського етапу конкурсу «Вчитель року-2013».
11 бер. 2013

У Дніпропетровську відзначили 199-у річницю з дня народження Тараса Шевченкo

9 березня в Дніпропетровську біля пам'ятника молодому Тарасу Шевченку прошли заходи, присвячені 199-ій річниці з дня народження Кобзаря.