У Дніпропетровську відбудеться добродійний концерт на користь онкохворих дітей

22 бер. 2013
22 березня, о 19:00, в Дніпропетровському академічному театрі російської драми імені Максима Горького відбудеться четвертий добродійний концерт-акція «Жити завтра» на підтримку онкохворих дітей.

У цьому році в основі сценарію лежить казка Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Вперше в концерті візьмуть участь провідні драматичні актори України - Михайло Мельник (театр «Крик»), Вікторія Білан-Жилінський (Київські театр російської драми імені Лесі Українки), Сергій Детюк (Молодіжний театр «Камерна сцена»), актори театру Горького - Валентина Батаєва , Неллі Амутних, Євген Звягін, Валерій Зубчик, Олександр Пожарський.

Родзинкою вечора буде те, що в ньому візьмуть участь діти, які перемогли рак. Вони заспівають разом з вокалістами Вікторією Білан-Жилінської, Зінаїдою Чепой, Оксаною Шавкун, Юрііем Богуславським і тріо «SКlass».

З 17:00 в фоейе теарта працюватиме ярмарок виробів, виготовлених дніпропетровськими майстрами: в`язані іграшки, біжутерія, прикраси з полімерної глини, бісеру, солоного тіста, а також декупаж. Всі виручені на ярмарку гроші будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей. Також всі артисти та організатори концерту, технічний і обслуговуючий персонал проекту відмовляється повністю від своїх гонорарів на користь онкохворих дітей.

За три попередні благодійних концерти було зібрано понад 200 тисяч гривень. На ці гроші було закуплено багатофункціональні медичні ліжка для відділення планової хірургії дитячої клінічної лікарні на вулиці Космічній, препарати хіміотерапії, протигрибкові препарати для дітей онкогематологічних відділень дитячої лікарні на Космічній, водяну баню для донорської крові, холодильники, кондиціонери, прилади для надточного дозування медпрепаратів.