Дніпропетровським школярам допомогли визначитися з їх професійним майбутнім.

20 бер. 2013
У Дніпропетровську підвели підсумки проведення проекту розкриття і розвитку професійних навиків серед учнів старших класів «Proffuture».

Метою проекту є профорієнтація молоді у віці від 14 до 17 років. Проект допомагає визначитися з майбутньою професією, обрати свій шлях у житті, адже скоро всі вони стануть абітурієнтами вузів. Такий проект був проведений вперше в Дніпропетровську, і школам-учасникам було цікаво займатися цим. Адже раніше вони не стикалися з тренінгами з тайм-менеджменту або постановці цілей, які, до того ж, проводилися на англійській мові.

Проект проходив в школах № 136, № 66, № 41, № 47. У кожній школі в тренінгах було задіяно велику кількість людей, наприклад у школах № 136 та № 66 було близько 350 осіб, в школі № 41 близько 250, а в школі № 47-150 чоловік. Діти були дуже раді познайомитися з новими людьми, які, до того ж, внесли певний внесок в їх розвиток та розвиток школи. Такий нестандартний підхід до викладання сподобався і вчителям, і директорам шкіл.

«У наступному році ми плануємо повторити цей проект, а вже влітку стартують два нові проекти. Один з них, для школярів, буде проводитися на базі літніх таборів. Другий буде реалізовуватися на базі мовних шкіл », - пообіцяла керівник проекту Марина Балжі.

Діти приділили дуже багато уваги іноземним стажистам і, крім навчання, також просто гуляли з ними і спілкувалися. Учні стали більш мотивованими у вивченні англійської мови. Стажери були трохи шоковані таким рясним увагою з боку школярів, однак їм дуже сподобалися.

«Думаю, багато школярів після цих тренінгів задумалися про те, яку професію вони б хотіли отримати в майбутньому. Наші стажисти розповіли дітям про здоровий лідерстві, менеджменті », - сказала член оргкомітету Марина Арутюнова.