16 січ. 2013

Раді запропонували 2 варіанти реформи освіти

9 депутатів Верховної ради пропонують парламенту затвердити зарахування у вищі учбові заклади за результатами зовнішнього незалежного оцінювання і балів шкільного атестата.
11 січ. 2013

Як українському студенту отримати ступінь майстра німецького університету

У грудні був підписаний договір про навчання бакалаврів ДНУ ім. О .Гончара в Університеті прикладних наук м. Міттвайда (Німеччина) за програмою майстра. Про нові можливості для студентів розповідає куратор міжнародного проекту, професор кафедри менеджменту і туризму ДНУ Олексій Анатолійович Джусов.
10 січ. 2013

Відкрито учбово-виховний комплекс в місті Верховцево

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников відкрив учбово-виховний комплекс в місті Верховцево Верхньодніпровського району.
9 січ. 2013

Свята в Дніпропетровську прошли без НП

Цього року свята в Дніпропетровську і області прошли без надзвичайних випадків. Звичайно, люди хворіли, потрапляли в ДТП і в стані сп'яніння билися і влаштували бешкети, але нічого видатного все ж не сталося, запевняють медики і правохранітелі.
8 січ. 2013

Дніпропетровці репетирують колядки

Майже півсотні дніпропетровців зібралися на репетицію різдвяних колядок в центрі «Веданта». 7 і 8 січня учасники акції ходитимуть по місту, роздаватимуть перехожим солодощі і співатимуть традиційні українські колядки.
29 груд. 2012

Дніпропетровщина – регіон-лідер!!!

Підводячи підсумки року, Дніпропетровщина виділяє кращих!!!
28 груд. 2012

Снігову королеву розтопить любов

У суботу 29.12.2012р. в Дніпропетровську відбудеться прем`єра оперно-лялькового спектаклю.
27 груд. 2012

У Дніпропетровську школи відновлять майже на 100 мільйонів гривень

26 грудня на черговій сесії Дніпропетровської міської ради депутати затвердили «Програму розвитку загального середнього утворення Дніпропетровська на 2013-2017 роки».
26 груд. 2012

Завтра у Дніпропетровську пройде міське свято «Ялинка збирає друзів»

27 грудня в 11.00 у Міському палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться міське Новорічне свято «Ялинка збирає друзів».
21 груд. 2012

«Кінець світу» не стався

Сьогодні, 21 грудня 2012 року, в 10:00, вся Україна чекала "кінця світу".