Відкрито учбово-виховний комплекс в місті Верховцево

10 січ. 2013
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников відкрив учбово-виховний комплекс в місті Верховцево Верхньодніпровського району.

Відкриття НВК стало можливим завдяки реконструкції приміщення початкової школи, яке не використовувалося з 1999 року. Перша черга реконструкції - відкриття двох груп дитячого садка на 52 дітей - була завершена в 2011 році. На сьогодні завершено другу чергу реконструкції, що дозволило відкрити ще одну додаткову групу на 28 дітей старшого дошкільного віку та забезпечити новими просторими класними кімнатами всіх учнів 1-4 класів. Це підвищить якість і комфортність навчання та розвитку дошкільнят та учнів початкової школи.

Навчальний комплекс колишньої Верховцевской загальноосвітньої школи № 1 складався з 2 будівель, в одному з яких навчалися учні 1-11 класів, друге приміщення, яке будувалося як початкова школа, не працювало 13 років (з 1999 року). Воно знаходилося в аварійному стані. При цьому в місті працював лише один дитячий садочок на 110 місць, який не задовольняв потребу у дошкільній освіті. У 2010 році з ініціативи обласної влади було вирішено створити на базі Верховцевской загальноосвітньої школи № 1 навчально-виховний комплекс «школа-дитсадок» та розпочато реконструкцію закритого будівлі.

Зараз реконструкція завершена повністю. Верховцевскій навчально-виховний комплекс розрахований на 1035 вихованців, 80 з яких - це дошкільнята, які відвідують 3 групи дитячого садка, що входить в УВК.

Всього у Верхньодніпровському районі функціонує 20 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності, в яких виховується понад 1,5 тисячі дітей. Всі діти старшого дошкільного віку охоплені дошкільною освітою.