Дніпропетровщина – регіон-лідер!!!

29 груд. 2012
Підводячи підсумки року, Дніпропетровщина виділяє кращих!!!

15 провідних фахівців регіону отримали державні та урядові відзнаки, 28 мешканців регіону за вагомі професійні здобутки визнані переможцями регіонального конкурсу «Світоч Прідніпров`я, ще 26 талановитих школярів стали лауреатами в номінації «Юне обдарування Придніпров`я», 15 видатних особистостей отримали відзнаки «Гордість Дніпропетровщини ».

Високі нагороди під час урочистого зібрання вручив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков. У цьому році вже в десятий раз в рамках регіонального конкурсу «Світоч Прідніпров`я» Дніпропетровщина визначає кращих представників області, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного регіону. У цьому році в конкурсі «Світоч Прідніпров`я» взяли участь понад 500 осіб з усіх міст та районів області. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесніков вручив відзнаки та дипломи переможцям конкурсу в 28 номінаціях, які охоплюють всі області і сфери. 26 талановитих дітей Дніпропетровщини, які активно беруть участь у житті регіону, є переможцями творчих конкурсів та олімпіад, стали лауреатами в номінації «Юне обдарування Придніпров`я». За 10 років історії «Світоча Прідніпров`я» більше 300 чоловік визнані кращими фахівцями у своїх галузях і сферах.

Переможцям з нагоди ювілею конкурсу присвячений спеціально створений фільм, в якому розповідається про високі досягнення наших земляків і їхній внесок у розвиток Дніпропетровщини. Всім переможцям 10-ти річної історії конкурсу також присвячений журнал, який став літописом «Світоча Прідніпров`я».

«Цей рік був багатим на знакові події в житті регіону. Ми реалізували чимало сміливих амбітних проектів і програм. Ми вийшли на передові позиції в країні за показниками соціально-економічного розвитку, заклали потужний фундамент для впровадження нових планів. Все це - наша спільна заслуга. Адже перемоги і успіхи нашого регіону створюються людьми. Їх творчими і управлінськими талантами, працездатністю та вмінням досягати намічених цілей. Ми пишаємося нашими земляками », - сказав глава Дніпропетровської облради Євген Удод.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення і багаторічну сумлінну працю Указом Президента України нагороджено голова правління - генеральний директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та агроном фермерського господарства «Україна- 2000 »Микола Коваль високими державними нагородами - орденом« За заслуги »ІІ і ІІІ ступенів.

Почесні звання «Заслужений працівник України» присвоєно 7 лауреатам. Ще 6 видатних діячів Дніпропетровщини нагороджені грамотами Кабінету Міністрів України.

Довідка: Регіональний конкурс «Світоч Прідніпров`я» заснований у 2002 році і проводиться щорічно в Дніпропетровській області. Організаторами конкурсу виступають Дніпропетровська облдержадміністрація та Дніпропетровська обласна рада. Метою цього регіонального заходу є поширення і популяризація передового практичного досвіду політичної, підприємницької, культурної та науково-технічної діяльності в регіоні, активізація і стимулювання діяльності у справі розвитку регіонального бізнесу, політичної культури, інформаційного простору, інноваційних технологій, збереження і відновлення культурної спадщини і народних традицій регіону та нації в цілому, а також виділення кращих з кращих у своїх областях і юних обдарованих дітей.

У різні роки переможцями конкурсу ставали люди, які здійснили значний внесок у формування іміджу нашого регіону і завдяки яким здійснюється ідентифікація його, як регіону-лідера, в Україні та міжнародному просторі, а саме: Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський, керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної церкви Іриней (Кращий громадський діяч Придніпров`я 2002, 2007 роки), генеральний директор відкритого акціонерного товариства «Північний гірничо-обаготітетельний комбінат», а зараз голова Дніпропетровської обласної ради Євген Григорович Удод (Краще промислове підприємство Придніпров`я 2006, 2008 роки), художній керівник Дніпропетровського театру ім. Горького Жан Олександрович Мельников (Кращий діяч культури і мистецтва Придніпров`я 2002 року), Володимир Григорович Яцуба (Кращий громадський діяч Придніпров`я 2002 року, Кращий футболіст України 2003 року ФК «Дніпро») Олег Миколайович Венглинський (Кращий спортсмен, тренер, спортивна команда Придніпров`я 2003, головний тренер футбольного клубу «Дніпро» Євген Мефодійович Кучеревський (Кращий спортсмен, тренер, спортивна команда Придніпров`я 2004), головний тренер футбольного клубу «Дніпро» Олег Валерійович Протасов (Кращий тренер Придніпров`я 2007 рік), Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е.Дзержинського ( Краще промислове підприємство Придніпров`я 2009), Державна акціонерна холдингова компанія «Дніпровський машинобудівний завод» Криворізький державний гірничо-металургійний комбінат Криворіжсталь »(Краще промислове підприємство Придніпров`я (2002, 2003 роки), відкрите акціонерне товариство« Інгулецький гірничо - збагачувальний комбінат »(Краще промислове підприємство Придніпров`я 2010), відкрите акціонерне товариство «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» (Краще промислове підприємство Придніпров`я 2006, 2008 роки) та інші.