Завтра у Дніпропетровську пройде міське свято «Ялинка збирає друзів»

26 груд. 2012
27 грудня в 11.00 у Міському палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться міське Новорічне свято «Ялинка збирає друзів».

Привітає запрошених малюків з новорічними святами міський голова Іван Куліченко. На свято запрошені діти різних категорій: творчо обдаровані, талановиті особистості, діти пільгових категорій, діти-інваліди, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків. У загальній складності у святі візьмуть участь близько 500 дітей. Кожен учасник свята отримає подарунок. У програмі новорічного свята: вітання від колективів міського палацу дітей та юнацтва, театралізована вистава міського драматичного театру «Віримо» «Лісовий маскарад». До початку вистави учасників свята розважатимуть професійні актори - клоуни Державного цирку. На співочої майданчику дітей зустріне фольклорно-обрядовий театр «Радослав». У фойє буде працювати виставка екзотичних тварин. Після театралізованої вистави учасники свята візьмуть участь у конкурсно-розважальній програмі біля новорічної ялинки, яку проведуть актори театру «Віримо».