6 лист. 2012

Дніпропетровська прокуратура перевірила дороги біля шкіл

Прокуратурою Амур-Ніжньодніпровського району проведені перевірки стану безпеки дорожнього руху на ділянках, прилеглих до установ освіти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
5 лист. 2012

У Дніпропетровської області стартував конкурс, присвячений боротьбі з туберкульозом

В рамках програми «Зупинимо туберкульоз в Україні», яка реалізується Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», на Дніпропетровщині з 5 листопада по 9 грудня буде проходити конкурс на кращу друковану та електронну соціальну рекламу, фото та короткометражний фільм, присвячений боротьбі з туберкульозом.
2 лист. 2012

У Дніпропетровську відкрилася Міжнародна виставка, присвячена трагедії на Чорнобильській АЕС

У Дніпропетровську відкрилася Міжнародна інтерактивна пересувна виставка «Чорнобиль: Люди – Місця – Солідарність – Майбутнє», присвячена 25-літтю трагедії на Чорнобильській АЕС.
1 лист. 2012

Юні залізничники вибороли призові місця на екологічному фестивалі.

Вихованці Дніпропетровської дитячої залізниці завоювали призові місця на IX Всеукраїнському екологічному фестивалі «Залізничний транспорт і екологія», який щорічно проходить на базі Запорізької дитячої залізниці.
31 жовт. 2012

У Дніпропетровську зафіксували рекордно довге літо.

178 днів літа зафіксували в цьому році метеорологи. Це найдовше літо за всю історію спостережень.
30 жовт. 2012

У Дніпропетровську завершився перший етап реконструкції пам`ятника Тараса Шевченко

У Дніпропетровську, в парку ім. Т.Г. Шевченка, завершили перший етап реконструкції пам`ятника великому Кобзарю.
25 жовт. 2012

Біля Меморіалу Слави вшанували пам'ять загиблих за визволення від фашистських загарбників

У Дніпропетровську відбулося покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави з нагоди 69-ї річниці визволення Дніпропетровська та 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
24 жовт. 2012

Напередодні річниці визволення Дніпропетровська в облраді вшанували героїв війни

25 жовтня виповнюється 69 років визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди напередодні знаменної дати в приміщенні обласної ради відбулася зустріч ветеранів - представників Дніпропетровської, Дніпродзержинської та Синельниківської міських організацій інвалідів Великої Вітчизняної війни з керівництвом облради.
23 жовт. 2012

Скандал у Дніпропетровській школі. Учнів відучують від фастфуду за допомогою ... мертвих щурів

Дніпропетровська школа № 25 опинилася в центрі скандалу. Виявилося, що перше місце в міській олімпіаді з екології їй дали за ... жіводерскій проект! Щоб відучити дітей від обожнюваного ними фастфуду, вчителька прямо на уроках заморила кілька щурів.
22 жовт. 2012

У Дніпропетровську вже 15 випадків отруєнь грибами

Одна людина померла цієї осені від отруєння грибами. Всього в цьому році в Дніпропетровську зафіксували 15 випадків отруєння грибами, серед них двоє дітей.