Учнi і педагоги 35-ої школи збирають гроші для сім'ї, члени якої загинули на зупинці

21 бер. 2013
У 35-ій школі Дніпропетровська, де працювала загибла в аварії на «Победе-3» Віра Губа, вчився її син, також загиблий в результаті ДТП, учні та педагоги збирають засоби в допомогу їх сім'ї.

У школі, де працювала загибла вчора вранці в ДТП на «Побєді-3» Віра Губа, згадують жінку та її сина, який загинув разом з мамою, пише 056.ua.

Директор школи Лариса Гринь розповідає: «Якщо ви бачили відео цього моторошного ДТП, жінка в білому, яка прийняла перший удар, - це і є наша Віра».

За словами Лариси Гринь, Віра Губа працювала інженером-електронщиком. На роботу в школу влаштувалася, коли по області стали запускати проект «Електронна школа».

«Вона вела сайт нашої школи, заносила туди оцінки всіх учнів, наповнювала новинами сайт», - згадує директор. За словами керівника навчального закладу, Віра Губа була дуже світлим, душевною людиною, завжди першою приходила на допомогу. Хоча і пропрацювала в цій школі всього півтора року, загибла залишила про себе дуже світлу пам`ять.

Згадують сьогодні і її сина Кирила. Хлопчик закінчував третій клас. У січні навіть став учнем місяці.

Був дуже вихованим і старанним учнем, дуже любив маму, і ця любов була взаємною - в робочому кабінеті Віри на поличках стояли поробки Кирила.

В соціальних мережах звучать заклики прийти сьогодні зі свічками та квітами на місце загибелі людей.