Дніпропетровській музичній школі №6 — 60 років!

19 квіт. 2013
19 квітня, в 16:00, в палаці культури «Машинобудівник» (вул. Робоча, 166-а) відбудеться ювілейний концерт на честь 60-річчя Дніпропетровської дитячої музичної школи №6.

Про це повідомляють в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міськради.

У Дніпропетровській дитячій музичній школі № 6 навчаються діти віком від 5 до 16 років. Сьогодні тут опановують різними музичними інструментами під керівництвом 63 викладачів 450 учнів. Вихованці школи постійно стають переможцями міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Всього за 60 років існування школи більше 2300 дітей отримали в її стінах початкову музичну освіту. Серед випускників цієї школи лауреати міжнародних конкурсів, солісти оркестрів країн Європи, багато з них працюють викладачами та директорами музичних шкіл, йдеться в повідомленні.