Військово-польові збори школярів Дніпропетровщини

30 квіт. 2013
На Дніпропетровщині завершилися учбово-польові збори із старшокласниками.

У рамках цього заходу, 239-й загальновійськовий полігон 6-го армійського корпусу Сухопутних військ відвідало понад двох з половиною тисяч школярів, які навчаються в загальноосвітніх школах Дніпропетровської області.

Під керівництвом військовослужбовців 93-ї окремої механізованої бригади школярі вивчали тактико-технічні характеристики та будову автомата Калашникова, виконували норматив по спорядженню магазина патронами, тренувалися у підготовці до стрільби з різних положень і виконали початкову вправу стрільб з автомата Калашникова. Таким чином старшокласники закріпили на практиці свої знання за програмою предмета «Захист Вітчизни».

Протягом тижня військовослужбовці частини брали участь у забезпеченні стрільб старшокласників. Для цього були визначені досвідчені офіцери. Основна увага, під час практичного виконання стрільб з автомата, було зосереджено на заходах безпеки і умов виконання вправи.

У рамках навчально-польових зборів майбутні захисники Вітчизни також ознайомилися з історією та життєдіяльністю бойових військових частин, оглянули зразки озброєння і техніки.