У Дніпропетровську з початком літа почастішали ДТП за участю дітей

10 черв. 2013
У поточному році в Дніпропетровську здійснено 2057 дорожньо-транспортних випадків, з яких 354 ДТП з пострадалими. У них загинуло 41 людина і 388 було травмовано.

Про це на прес-конференції повідомив начальник ДАІ Дніпропетровська, підполковник міліції Сергій Волчков.

«За аналогічний період минулого року сталося 2134 дорожньо-транспортні пригоди, в 341 з яких постраждали люди. 27 людей загинули і 393 були травмовані. По дитячому дорожньо-транспортному травматизму картина також не дуже приємна. У цьому році відбулося 48 ДТП за участю дітей, 1 дитина загинула і 50 дітей отримали травми різного ступеня тяжкості. У минулому році відбулося 32 ДТП за участю дітей, 1 дитина загинула і 34 були травмовані. Це відбувається тому, що зараз почалися канікули і батьки не дуже уважно доглядають за дітьми. ДТП найчастіше відбуваються з вини водіїв та через їх неуважність. Вони не помічають, що біля проїжджої частини грають діти. З вини дітей скоєно лише 21 ДТП з 48. Ми хочемо ще раз нагадати водіям, що почалися літні канікули, діти гуляють самостійно біля доріг. Тому водії повинні бути особливо уважними в цей період », - розповів Сергій Волчков.