Випускні у Дніпропетровську святкуватимуть 2 дні

23 трав. 2013
Міністерство освіти запропонувало кілька днів для проведення випускних вечорів. Більшість шкіл Дніпропетровська для святкування обрали 1 червня.

Про це у програмі 34 каналу заявила Олена Лозенко, заступник міського голови Дніпропетровська з питань освіти.

У цьому навчальному році дніпропетровські загальноосвітні школи випустять 5700 хлопців, з них 236 осіб закінчує школу із золотою або срібною медаллю. Правда, отримання медалі їм поки не гарантоване - свої заслуги школярі підтвердять державною атестацією.

«Медалістів стало значно менше, - зазначила Олена Лозенко. - За великим рахунком, сьогодні медаль не дає можливості зарахування до вищих навчальних закладів, коли абітурієнт здає один іспит, як було раніше. Медаль дається за особливі успіхи у вивченні предметів ».

Підтверджувати медалі випускники будуть з 28 по 31 травня на державній атестації, після чого свої нагороди і дипломи вони отримають на урочистому вечорі. Абсолютна більшість дніпропетровських шкіл вибрало для проведення випускного 1 червня, але є й кілька, не більше 10, загальноосвітніх шкіл, які вирішили святкувати випускний у п`ятницю, 31 травня.

«Хотілося б, щоб ці святкові заходи пройшли для наших випускників найбільш яскраво, запам`ятовується, адже школу можна закінчити лише один раз у житті», - сказала Олена Лозенко.

Розпочнуться випускні вечори в 21.00.