У Дніпропетровську побудували мотузяний парк

28 бер. 2013
У парку Шевченко серед дерев натягнуті мотузки і споруджена смуга перешкод. Тут обладнали мотузяний парк трьох рівнів складності: для дітей, непідготовлених людей і «екстремальний» для фізично розвинених відвідувачів. Відкриття парку намічається на середину квітня.

На будівництво мотузкового парку 7 фахівців витратили більше кілометра троса і 500 метрів мотузок. Тонни сосни, використані у будівництві перешкод, привезені з Прикарпаття. Парк ще не закінчений, та й погодні умови поки не дозволяють відкрити новий атракціон. Організатори планують відкриття парку на 10-15 квітня.

«Зараз повним ходом йде монтаж, ми почали на початку березня і до середині квітня плануємо закінчити. Дату відкриття ми оголосимо додатково, - розповіла адміністратор мотузкового парку "Лень в пень" Євгенія Коржова. - Вартість квитка буде варіюватися від дня тижня, часу і рівня складності траси, ціновий діапазон від 20 до 90 гривень ».

Всього в парку розваг 28 етапів, правда, вони розділені на три рівні складності: для дітей, дорослих та фізично підготовлених людей. Одночасно мотузковий парк зможе приймати до 50 відвідувачів, іншим доведеться чекати, поки люди пройдуть перешкоди. Враховуючи, що бажаючих вже більше тисячі, в перший час після відкриття людей в парку буде багато.

«В цілях безпеки ми не можемо пускати на мотузки багато людей, за правилами на одній платформі і на одному етапі повинно бути не більше однієї людини, а таких платформ у нас всього 26, а етапів 28», - пояснила адміністратор. Організатори гарантують безпеку розваги: ​​кожен відвідувач буде встегнут в страховку і найстрашніше, що може трапитися - він повисне на страхувальному тросі між етапами на висоті 4-5 метрів. Звичайно, за порядком стежитимуть підготовлені інструктори, в чиї обов`язки входить спускати таких клієнтів на землю. Будівництво мотузкового парку абсолютно не шкодить деревам, звертають увагу і будівельники, і адміністратор.

Платформи та інше обладнання не прибивають до дерев, а просто надійно прив`язують. До будівельникам кожен день підходять обурені городяни, обурені їх роботою і можливими наслідками для зелених насаджень. Ще частіше підходять бажаючі пройти трасу. Для тих і інших на території будівництва розвісили оголошення, що відкриття парку в квітні, а роботи не шкодять деревам.