У ліцеї інформаційних технологій облаштують спортивні майданчики

18 січ. 2013
У ліцеї інформаційних технологій привітали ліцеїстів, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад по учбових предметах і учня 11 класу ліцею Дмитра Федоряка, який вже другий рік поспіль є призером Міжнародного конкурсу юних астрономів.

Привітав ліцеїстів та педагогічний колектив навчального закладу з перемогами міський голова Іван Куліченко, який вручив вітальні листи та подяки. Крім того, глава міста познайомився з роботою сучасної комп`ютерної лабораторії, із сучасними технологіями навчання за допомогою MicrosoftOffice365, і учні представили меру міжнародні програми Ліцею в рамках діяльності аерокосмічного центру цього навчального закладу як майданчика дослідницької роботи.

На сьогодні наш ліцей інформаційних технологій можна без перебільшення назвати кращим серед навчальних закладів такого напряму - це база і майбутнє тих високих комп`ютерних технологій, які сьогодні проектуються і розробляються. Великим попитом користується ресурсний навчальний центр ліцею, зокрема, тут постійно підвищують свою кваліфікацію вчителя з інших шкіл міста. Ліцеїсти з року в рік набирають максимальні двісті балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, займають призові місця на олімпіадах різних рівнів, - зазначив міський голова Іван Куліченко.

Під час візиту глава міста пообіцяв ліцеїстам і колективу навчального закладу в наступному навчальному році облаштувати на території ліцею сучасний спортивний майданчик.

Будівля ліцею знаходиться в державній власності, сьогодні ведеться активна робота по його передачі у комунальну власність. Як тільки це буде зроблено, ми перш за все плануємо облаштувати для учнів майданчик для активного відпочинку, щоб підтримувати баланс фізичного і розумового здоров`я, сказав Іван Куліченко.