Міжнародна освітня виставка «Мовні і канікулярні центри, школи, коледжі, університети за кордоном»

29 січ. 2013
Дата виставки: 9 лютого 2013 року (субота) Час: з 11:00 до 18:00 Місце проведення: готель « Reikartz », вул. Червона 12а Великий і малий конференц-зали (1-й поверх) Вхід вільний, по попередній реєстрації

Українські діти і студенти повинні отримувати якісно освіту, а дорослі повинні мати можливість підвищувати свою кваліфікацію. Як і в Україні, так і в будь-який іншій країні великий вибір гідних навчальних закладів. Кожен хоче вибрати найкраще з кращого. Першим Вашому кроком, а для когось вирішальним, може стати відвідування освітньої виставки.

Освітня компанія «BEC Dnepropetrovsk» запрошує! Усіх батьків, хто ще не вибрав школу для своїх дітей. Всіх школярів, хто бажає провести пізнавальні і захоплюючі канікули за кордоном! Абітурієнтів та студентів, які мріють отримати диплом бакалавра або магістра міжнародного зразка! Всіх тих, хто піклується про свою кар`єру і планує розширити горизонти своєї професійної діяльності. Запрошуємо на зустріч з офіційними представниками провідних навчальних закладів з усіх куточків світу.

На виставці можна буде ознайомитися з численними освітніми програмами: канікулярні програми, мовні курси, середня освіта, підготовка до університету, вища освіта (бакалаврат і магістратура), професійні курси, English for Executives, MBA.

Серед учасників виставки «Освіта за кордоном» представники навчальних закладів таких країн як: Великобританія, Швейцарія, Німеччина, Канада, США, Кіпр, Чехія, Польща, Ірландія, Нідерланди, Іспанія, Китай, Греція, Австрія, Австралія та ін.

Мріяти і планувати своє майбутнє можна і потрібно в будь-якому віці, навіть в самому юному.

Багато людей починали з малого і потім досягали вершин. Так маленьким діткам, які ще тільки мріють, про те, ким вони будуть, коли стануть дорослими, слід починати з вивчення іноземної мови. Без цих знань неможливо отримати хорошу роботу. Деякі діти обирають професію, яку порадили їм батьки, інші ж сміливо чинять по-своєму. Так чи інакше - це дилема для всієї родини. Напевно, кожен батько питав у своєї дитини: Ким ти хочеш бути? ». Відповіді на ці питання бувають дуже цікаві і несподівані ...

Одна маленька, але дуже талановита мешканка міста Дніпропетровськ, фіналіст шоу «Україна має талант-3» Диана Козакевич, вже думає про своє майбутнє, і запрошує Вас на виставку!

Бажаємо Вам здійснення всіх планів на майбутнє, успіхів у навчанні, і будемо раді зустрічі на освітній виставці!

Виставка «Освіта за кордоном» відбудеться 9 лютого з 11:00 до 18:00 за адресою: м. Дніпропетровськ, готель «Reikartz» (вул. Червона, 12а)

Зареєструйтеся сьогодні за тел.: (056) 370-33-77; (050) 780-55-00

Або на сайті: www.bec-dnepr.com