Такі діти створюють історію нашого краю

23 січ. 2013
Голова обласної ради Євгеній Удод зустрівся з восьмирічним Денисом Гаркушей, який восени минулого року був занесений в Книгу рекордів України, як наймолодший викладач японського мистецтва орігамі.

Цим мистецтвом він захопився в два роки, а вже в сім став проводити майстер-класи для дітей і дорослих в УВК № 137 та Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. У свої вісім років Денис створює понад 200 різновидів орігамі, деякі з яких сконструйовані їм особисто.

- 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Це ще раз підтверджує, що наша земля багата на таланти. Розвивати і підтримувати їх - наше головне завдання. Це ті, хто буде примножувати славу Придніпров`я та України в майбутньому. Саме тому я запросив Дениса до себе на зустріч, - сказав голова обласної ради Євген Удод.

За дорученням голови облради на дитячій сторінці газети «Зоря» створена рубрика, яку веде юний викладач. На ній він вчить маленьких жителів області перетворювати звичайну папір в квіти та іграшки. Крім того, за підтримки Євгена Удода готується до друку методичний посібник з техніки японського мистецтва орігамі, автором якого є Денис.

- Ми відкриваємо Дніпропетровщину світу. Демонструємо найкращі свої досягнення. Ми прагнемо, щоб про нас дізналися в світі, як про інвестиційно привабливому регіоні з розвиненою економікою, древньою історією, унікальним культурним потенціалом і талановитими людьми. Переконаний, що такі талановиті діти, як Денис Гаркуша, будуть створювати історію нашого краю, вписуючи в неї найяскравіші сторінки, - підкреслив Євген Удод.