В українські школи повернуть медичні огляди учнів

17 січ. 2013
В українські школи повернуть профілактичні медичні огляди учнів. Про це говориться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

Згідно з документом, обов`язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів будуть проводитись щороку медичними працівниками.

За словами міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, проведення медичних оглядів саме в школах підтримують батьки, зокрема, за таке рішення висловилися понад 84% учасників загальноукраїнського батьківського інтернет-зборів.

На переконання уряду, в школах медобстеження будуть охоплені всі діти, що дозволить своєчасно виявляти захворювання або схильність до них і надавати школярам відповідну медичну допомогу. "Ми повинні приділяти особливу увагу профілактиці захворювань, особливо у дітей. Здоров`я підростаючого покоління - найважливіше завдання. Головний акцент варто зробити саме на профілактиці. І підходити до цього питання треба неформально", - прокоментував рішення прем`єр-міністр Микола Азаров.

Міносвіти доручено забезпечити умови для проведення медичних оглядів у школах, фахівців для здійснення кваліфікованого обстеження школярів буде надавати Міністерство охорони здоров`я.