9 лист. 2016

Дніпрян запрошують на іронічну виставку картин

Сатира на нерішучість і радянське мислення. Виставка картин ужгородського художника в Дніпрі добігає кінця. Побачити іронічні картини Марселя Онисько можна в «Артсвіт» до 12 листопада.
8 лист. 2016

У Дніпрі представлять картини всесвітньо відомої художниці

Марія Примаченко - українська художниця, яка вразила весь світ. Вперше її картини можна буде побачити в Дніпрі. Виставку організовують в Музеї українського живопису.
4 лист. 2016

Дніпровська філармонія запрошує на зустріч з інопланетянами

Незабутнє шоу в дніпровській філармонії. Такого в Україні ще не було. Пісні, танці і неймовірні візуальні ефекти від справжніх інопланетян.
3 лист. 2016

Ілюстратори з усього світу показують свої роботи в Дніпрі

Понад 700 робіт ілюстраторів і дизайнерів книг з більш ніж 20 країн світу. Роботи відомих майстрів своєї справи і талановитої молоді. Все це - міжнародний фестиваль ILLUSTRATIONS - 2016.
1 лист. 2016

Від дерев'яних ляльок до ведмедиків Тедді: в Дніпрі презентують виставку авторських ляльок

Світ дитинства, теплоти і затишку. В історичному музеї ім. Д. Яворницького відкриється виставка ляльок. Свої твори покажуть митці з усієї України та ближнього зарубіжжя. Будуть ляльки з порцеляни, тканини і навіть знамениті ведмедики Тедді.
31 жовт. 2016

Олімпіада юних філологів

29 жовтня 2016 пройшла районна олімпіада юних філологів (українська мова та література) учнів Центрального району
26 жовт. 2016

Робота гуртка

«Світ мультимедіа технологій»
24 жовт. 2016

Творчу молодь і дітей Дніпропетровщини запрошують до участі в міжнародному фестивалі в Литві

Другий міжнародний фестиваль творчості «Литовська феєрія» запрошує до участі дітей і молодь Дніпропетровщини. Заявки приймають до 1 грудня 2016 року.
21 жовт. 2016

Звільнення Дніпропетровщини

Сьогодні ми згадали про цю подію
18 жовт. 2016

«Африканські пристрасті» в цирку

29 жовтня зустрічайте нову програму.