22 лист. 2016

19.11.2016 р. День відкритих дверей в НГУ
17 лист. 2016

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Сьогодні на базі нашої школи проходить районний тур конкурсу
15 лист. 2016

Жителів Дніпропетровщини запрошують на цікаву фотовиставку

Майже півсотні фотографій про те, чим сьогодні живе і дихає японське Кіото, можна побачити на виставці в художньому музеї в Дніпрі.
11 лист. 2016

Про зорепад і різнобарвний космос

Цими вихідними тут підготували насичену програму для дітей і дорослих.
9 лист. 2016

Дніпрян запрошують на іронічну виставку картин

Сатира на нерішучість і радянське мислення. Виставка картин ужгородського художника в Дніпрі добігає кінця. Побачити іронічні картини Марселя Онисько можна в «Артсвіт» до 12 листопада.
8 лист. 2016

У Дніпрі представлять картини всесвітньо відомої художниці

Марія Примаченко - українська художниця, яка вразила весь світ. Вперше її картини можна буде побачити в Дніпрі. Виставку організовують в Музеї українського живопису.
4 лист. 2016

Дніпровська філармонія запрошує на зустріч з інопланетянами

Незабутнє шоу в дніпровській філармонії. Такого в Україні ще не було. Пісні, танці і неймовірні візуальні ефекти від справжніх інопланетян.
3 лист. 2016

Ілюстратори з усього світу показують свої роботи в Дніпрі

Понад 700 робіт ілюстраторів і дизайнерів книг з більш ніж 20 країн світу. Роботи відомих майстрів своєї справи і талановитої молоді. Все це - міжнародний фестиваль ILLUSTRATIONS - 2016.
1 лист. 2016

Від дерев'яних ляльок до ведмедиків Тедді: в Дніпрі презентують виставку авторських ляльок

Світ дитинства, теплоти і затишку. В історичному музеї ім. Д. Яворницького відкриється виставка ляльок. Свої твори покажуть митці з усієї України та ближнього зарубіжжя. Будуть ляльки з порцеляни, тканини і навіть знамениті ведмедики Тедді.