«Африканські пристрасті» в цирку

18 жовт. 2016
29 жовтня зустрічайте нову програму.

Знову на манежі калейдоскоп яскравих фарб - під куполом цирку повітряні гімнасти Ірина та Олександр Селезньов. Сьогодні вони виконують номер «Акробати на ременях». Відважні гімнасти працюють без страховки і вражають глядача небезпечними трюками.

Особливе місце в програмі займають артисти з Африки номера «Кенія - бойз». Під запальну музику в манежі з'являються акробати з Африки. Вони будують запаморочливі піраміди висотою у вісім метрів. Виконують різноманітні акробатичні трюки і під кінець веселі акробати проповзають під вогняними стрілами. Зал з азартом підтримує їх бурхливими оплесками.

Чарівне звучання ірландської мелодії кличе в манеж милих конячок, які старанно виконують різноманітні побудови, бігають по колу і по команді вздибліваются на задні ноги. Вони артистки номера «Ірландська сага» знаменитого дресирувальника Андрія Спектор.

Свято на манежі створюють артисти - акробатичний тріо «Темп бразерс» на батуті виконуючи, неповторні трюки під керівництвом Павла Оцупок.

На радість самому улюбленому нашому глядачеві - дітям в Дніпро прибутку пустотливі, потішні і забавні мавпочки. Вони перекидаються, катаються в тазику через весь манеж і смішно гримасують.

Купол цирку сяє зірками, оркестр урочисто супроводжує номер «Повітряний політ» під керівництвом Михайла Севрюкова. Гімнасти тримають затамувавши подих глядачі спостерігають за польотами по куполом, складними піруетами, сальто. Артисти -прізёри Міжнародного циркового фестивалю в Астані. Після тріумфальних гастролей по Європі та Америці вони виступають в нашому Дніпропетровському державному цирку.

І звичайно, яка циркова програма без екзотичних тварин. Зустрічайте Олега Главацького з двадцятьма двома чотириногими партнерами - верблюдами, тибетськими яками, шотландськими коровами, ламами і іншими копитними.

Вперше в програмі весь вечір на манежі соло - клоунесса Ксенія Зубова з псевдонімом «Оксана нескладна». Завдяки всьому колективу - це програма свято. Як в дитинстві - з очікуванням дива, солодкої вати, льодяників і заливистим сміхом. Беріть дітей і вирушайте в цирк!