Творчу молодь і дітей Дніпропетровщини запрошують до участі в міжнародному фестивалі в Литві

24 жовт. 2016
Другий міжнародний фестиваль творчості «Литовська феєрія» запрошує до участі дітей і молодь Дніпропетровщини. Заявки приймають до 1 грудня 2016 року.

Взяти участь у Фестивалі запрошують творчі колективи та окремих виконавців від 6 до 30 років. Змагання пройдуть в шести конкурсних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче та прикладне мистецтво, театральний жанр. Молодь також зможе позмагатися в конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров'я». Для цього потрібно підготувати виступ, яке демонструє переваги здорового способу життя. Переможці отримають цінні подарунки.

Заявки учасників приймаються до 1 грудня на електронну адресу [email protected].

«Головна мета фестивалю - підтримати обдарованих дітей та молодь України. Сучасне покоління комунікабельність і інтерактивне. Соцмережі і Інтернет відкривають безмежні можливості для спілкування, дружби і розвитку. Але ні один мобільний додаток не замінить відчуття конкуренції, бажання здобути перемогу, радість від нових знайомств, які дарує фестиваль і подібні заходи », - зазначають організатори« Литовської феєрії ».
Другий міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості пройде з 18 по 22 січня 2017 року литовському Вільнюсі.

Організатори заходу - Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні та Міністерства культури України.

Організаційний комітет фестивалю консультує за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 093-214-64-17