23 вер. 2016

День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.
22 вер. 2016

Міжнародний Нобелівській конгрес

Участь учнів у міжнародному конгресі «За мир та безпеку в Україні та світі»
21 вер. 2016

На Дніпропетровщині відкрилися безкоштовні гуртки для школярів

Вокал, танці, кіно, спорт, малювання, наука, туризм, комп'ютерний дизайн і навіть кінологія. Гуртки та секції області почали роботу після літніх канікул. Знайти собі заняття до душі запрошують всіх бажаючих. Заняття безкоштовні.
20 вер. 2016

Презентація «Навчання + робота в Швейцарії»

Якщо Ви мрієте про міжнародну кар'єру і не знаєте, яка індустрія може відкрити перед вам весь світ, не пропустіть презентацію провідного університету з готельного бізнесу - B.H.M.S. University Centre в Дніпрі.
19 вер. 2016

17 вересня цирк відкрив двері

«Вибух емоцій!» - Нова програма в дніпропетровському цирку.
16 вер. 2016

17 вересня Петриківка буде приймати XI міжнародний етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт»

Подія, яка буває тільки раз на рік - 17 вересень Петриківка буде приймати небувалий за масштабом і культурному розмаху XI міжнародний етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт». Захід став своєрідним брендом Дніпропетровщини.
14 вер. 2016

Український вимір Другої світової: в Дніпрі відкрилася цікава виставка

Архівні фото і документи, що розповідають про український вимір Другої світової війни. У Дніпрі відкрилася виставка про внесок нашої країни в перемогу над нацизмом на всіх фронтах: від Атлантики до Тихого океану.
13 вер. 2016

У Дніпрі відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

У виставковому залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрилася Х Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра».
12 вер. 2016

«Задоволення не без моралі» в Я Галереї

В Я Галереї почав роботу проект-дослідження «Прогулянки із задоволенням і не без моралі»
9 вер. 2016

День міста Дніпро 2016

Цього року Дніпро збирається відзначати День міста з 9 по 11 вересня.