8 вер. 2016

Книги під відкритим небом: як бібліотеки Придніпров'я руйнують стереотипи

Старі будівлі, запилені полиці з книгами і консервативні бібліотекарі. Читальні краю руйнують стереотипи і запрошують на свято літературних квестів, конкурсів, вікторин та майстер-класів під відкритим небом. Дізнавайтеся про можливість бібліотек регіону вже в цю суботу в дніпровському парку ім. Лазаря Глоби.
7 вер. 2016

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської - все це безкоштовно в обласній бібліотеці

Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час і отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини.
2 вер. 2016

День відкритих дверей в ПДАБА

03.09.2016 відбудеться День відкритих дверей в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури ї
1 вер. 2016

Зі святом 1 Вересня!

Урочиста лінійка до свята 1 Вересня
31 серп. 2016

1 вересня не за горами: які зміни чекають школярів

Вже завтра для школярів почнеться новий навчальний рік. Кабмін затвердив нову програму для учнів початкової школи, без домашнього завдання і оцінок. Дітей навчатимуть не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати.
30 серп. 2016

Звіт директора про діяльність школи

Звіт директора про діяльність КЗО ССЗШ№9 з поглибленим вивченням англійської мови за 2015-2016 навчальний рік
29 серп. 2016

У Дніпрі відкрився парк розваг «Дитяча планета»

26 серпня в Дніпрі відкрився парк розваг «Дитяча планета».
24 серп. 2016

З Днем незалежності України!

24 серпня 2016 року Україна святкує чверть століття від проголошення своєї Незалежності.
22 черв. 2016

День кіно