25 бер. 2016

З 28 березня 2016 розпочинаються весняні канікули
24 бер. 2016

На Дніпропетровщині стартували Дні дитячого читання

Традиційно на весняних канікулах бібліотеки регіону запрошують юних читачів на Дні дитячого читання.
23 бер. 2016

Городян запрошують на «Магію ляльок»

У Дніпропетровському Будинку мистецтв відкрилася виставка «Магія створення ляльки», на якій зібрано понад ста унікальних іграшок і оберегів.
22 бер. 2016

III Всеукраїнський Фестиваль «Як любити дітей»

У дніпропетровців є чудова можливість 2 і 3 квітня відвідати III Всеукраїнський Фестиваль для батьків, вчителів і вихователів «Як любити дітей»!
18 бер. 2016

Важлива інформація

Інформація про додаткові канікули для 1-х класів
17 бер. 2016

22 тисячі абітурієнтів області складатимуть ЗНО в цьому році

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання завершилася. На Дніпропетровщині зареєструвалося майже 22 тисячі майбутніх абітурієнтів.
16 бер. 2016

Факультет міжнародної економіки ДНУ запрошує на День відкритих дверей
15 бер. 2016

У Дніпропетровську розшукуються художники з величезним серцем!

На початку квітня в Дніпропетровську відбудеться унікальний аукціон мистецтв на підтримку найменших городян, які борються за життя з лейкозом.
14 бер. 2016

19 березня в Дніпропетровську відбудеться презентація «Елітна освіта в Швейцарії»

Група швейцарських університетів і вищих шкіл Swiss Education Group (SEG) запрошує батьків, старшокласників та студентів на зустріч. Захід зацікавить тих, хто хоче отримати високооплачувану престижну спеціальність.
12 бер. 2016

Масляна 2016

Масляна - слов'янське традиційне свято, яке відзначається протягом тижня перед Великим постом.