25 квіт. 2016

На Дніпропетровщині вшанують пам'ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

30 років відділяє нас від катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Пам'ять про героїзм ліквідаторів на Дніпропетровщині зберігається і передається з покоління в покоління.
22 квіт. 2016

Як в Дніпропетровську відзначать Всесвітній день книги

Всесвітній день книги відзначають 23 квітня.
21 квіт. 2016

Благодійний ярмарок

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок!
20 квіт. 2016

Прогулянка по Дніпропетровську: де знайти скарби усього життя Яворницького

Європейські меблі, химерні скрині, одяг козаків, портрети запорожців і особисті речі Яворницького розкажуть про особу колекціонера і про величезну працю вченого.
19 квіт. 2016

День Цивільного Захисту

В школі пройшла лінійка всіх класів та вчителів
18 квіт. 2016

У Дніпропетровську пройде благодійний фестиваль-конкурс «Акварель збирає друзів»

21-23 квітня пройде 3-й щорічний благодійний фестиваль «Акварель збирає друзів», зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей.
15 квіт. 2016

Дніпропетровців запрошують на благодійний концерт до філармонії

26 квітня в дніпропетровській філармонії зазвучать твори класиків та сучасних композиторів. На концерт, присвячений 30-річчю чорнобильської трагедії, запрошують всіх бажаючих.
13 квіт. 2016

Зустріч з ветераном ракетно-космічної галузі

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики
12 квіт. 2016

Лекція, присвячена мистецтву Олафура Еліассона, пройде в арт-центрі «Я Галерея»

12 квітня в арт-центрі «Я Галерея» відбудеться лекція мистецтвознавця Олени Годенко-Наконечної присвячена одному з найцікавіших художників сучасності, роботи якого, у тому числі, можна побачити у Дніпропетровську — Олафуру Еліасcону.
11 квіт. 2016

В галереї Артсвіт пройде дискусійна програма «Діалоги»

Чи здатен художній проект, який реалізовано у публічному просторі, суттєво вплинути на естетичний код міста?