12 січ. 2016

День відкритих дверей!!!

Ласкаво просимо на День відкритих дверей!
11 січ. 2016

Зареєструватися на зовнішнє незалежне тестування допоможуть у консультативних центрах

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) традиційно проходить в режимі онлайн. Цього року на всі питання абітурієнтів про реєстрацію дадуть відповідь в спеціальних консультативних пунктах. Вони почнуть свою роботу 1 лютого, повідомляють в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
5 січ. 2016

З 5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

З 5 січня до 30 січня 2016 пройде реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
4 січ. 2016

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Хай буде Новий 2016 Рік Схожий на диво, Щоб кожен день жилося радісно й щасливо! Щоб здійснилися задуми і мрії, І щастям повнились надії!
29 груд. 2015

Новорічна ялинка 2016

Відкриття новорічної красуні у парку ім.Глоби
28 груд. 2015

ВРАХОВУЙ РІЗНИЦЮ

Перші відгуки вчителів-апробаторів та учнів
24 груд. 2015

Маленькі дніпропетровці вивчатимуть англійську в кінотеатрі

Маленьким дніпропетровцям допоможуть у вивченні англійської. 26 грудня в кінотеатрі ТРЦ «Караван» покажуть мультфільм «Snoopy. The Peanuts Movie »на іноземній мові. У стрічці використовуються нескладні фрази, які легко запам'ятаються маленьким хлопчикам і дівчаткам.
23 груд. 2015

Срібна доба російської поезії

Концерт познайомив нас з Срібною добою в російській літературі
21 груд. 2015

Коли дніпропетровські ВНЗ перестануть випускати спеціалістів та будуть випускати тільки магістрів

З 2016 в рамках реформування та інтеграції української системи освіти студенти, які поступають на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліста» або «магістра» складатимуть іспит по одному з європейських мов.
18 груд. 2015

Прямий телефон Святого Миколая, чарівний будиночок і казкове місто - головне новорічне свято у ОДА

Цього року жителів Дніпропетровщини будуть дивувати казковим новорічним містечком. На сцені виступатимуть різні творчі колективи, малюки зможуть зателефонувати Святому Миколаю, а кожен бажаючий - передати дітям-переселенцям подарунок. Головне новорічне свято стартує 19 грудня в скверів біля ОДА.