У Дніпропетровську розшукуються художники з величезним серцем!

15 бер. 2016
На початку квітня в Дніпропетровську відбудеться унікальний аукціон мистецтв на підтримку найменших городян, які борються за життя з лейкозом.

Надати свою роботу можуть навіть не професійні художники-аматори. Розміри, техніка, оформлення - не мають значення, важливо лише щире бажання стати частиною доброї справи.

Організатором даного аукціону стала Біржа благодійності «Добродій», яка у співпраці з читачами порталу Gorod.dp.ua забезпечила медикаментами вже не одного малюка з онкологією.

На всі виручені кошти від аукціону будуть закуплені ліки дітям з лейкозом!

Шановні читачі! Якщо серед вас або ваших знайомих є таланти, які хотіли б виставити свій улюблений твір на допомогу таким діткам (розмір, техніка, оформлення - не мають принципового значення), ваші роботи дуже чекають в будь-який будній день з 10.00 до 18.00
за адресою: м Дніпропетровськ, пл. Троїцька, 2а (колишня пл. Червона, 2а) навпроти управління поліції,
телефон для зв'язку: 050-450-40-44. Або надсилайте фото роботи на електронну пошту: [email protected]

Стежити за новинами Біржі «Добродій» дуже легко в групах:
www.facebook.com/dobrodij248
vk.com/dobrodij248