На Дніпропетровщині стартували Дні дитячого читання

24 бер. 2016
Традиційно на весняних канікулах бібліотеки регіону запрошують юних читачів на Дні дитячого читання.

Дні дитячого читання - це зустрічі з улюбленими письменниками, їх новими книгами, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, театральні вистави, майстер-класи, презентації.

Дні дитячого читання стартували і в Дніпропетровській обласній бібліотеці. Маленькі читачі бібліотеки - учні 4-х класів провели «Чарівну подорож на бібліотечному експресі». Захід був присвячений 60-річчю заснування літературної премії ім. Г.Х. Андерсена. Діти «подорожували» країнами світу, де жили і творили автори дитячих книжок, які отримали премію ім. Г.Х. Андерсена.

Читали зустрічалися з літературними героями, відповідали на запитання вікторини, грали. Святкову атмосферу створили виступи дитячого танцювального колективу. Найцікавіші дитячі книги були представлені на виставці «Книжкові перлини премій Андерсена».

Дні дитячого читання в обласній бібліотеці триватимуть до 2 квітня. Тут дітей чекають цікаві виставки, концерти, знайомства з книгами, а також обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач».