Про зорепад і різнобарвний космос

11 лист. 2016
Цими вихідними тут підготували насичену програму для дітей і дорослих.

Програма «Дракоша і зникла зірка» буде цікава дітям від 5 років. Хлопчики і дівчатка дізнаються історію маленького дракона, який заблукав в космос. Друзі допоможуть йому знайти дорогу і повернутися в рідне сузір'я.

Для найменших відвідувачів планетарій підготував і програму «Дітям про Сонце, зірки і планети». Тут дадуть відповідь на найперші дитячі питання про небо: чому світять зірки, скільки кілометрів до Сонця, де спекотніше - на Землі чи на Марсі.

Тим, кому вже виповнилося 8, сподобається програма «Обережно - чорні діри». Тут розкажуть про загадкових об'єктах Всесвіту.

Для відвідувачів від 14 років підготували цілих три програми. «Палітра Всесвіту» покаже, наскільки різноманітні фарби має космос, вразить фантастичною барвистістю туманностей, розповість, як Всесвіт створює унікальні полотна.

Під час програми «За межею видимого світу» можна буде побачити найбільш вражаючі події космосу, які відбувалися у Всесвіті мільярди років тому. Глядачі будуть присутні при зіткненні галактик і народженні туманностей, побачать перші хвилини життя нашого світу.

Загадати бажання можна буде під час програми «Зорепад осені». Відвідувачі знайдуть відповіді на безліч питань: чому зриваються з небосхилу і летять назустріч землі зірки, чому це явище ми так часто бачимо саме восени, про що може розповісти падаюча зірка в момент свого польоту. А ще - можна буде потримати в руках осколок "падаючої зірки" - метеорит.

Планетарій в Дніпрі знаходиться на Крутогірна спуску, 10 (колишня вул. Рогальова). Вартість квитків - від 40 гривень. Телефони для довідок: 056-377-18-05, (096) 634-71-71, (050) 021-77-71.