У Дніпропетровській області розшукують 12-річну школярку

7 лист. 2012
Софіївським РО ГУМВД України в Дніпропетровської області розшукується неповнолітня Ангеліна Гальчинськая, яка народилася 23 липня 2000 року

Учениця 6 класу Жовтневої допоміжної школи-інтернату 6 листопада поточного року, близько 12.10, самовільно залишила рейсовий автобус, який прямував в с. Жовтневе Софіївського району Дніпропетровської області, та до теперішнього часу її місцезнаходження невідоме. Прикмети: середньої статури, волосся - до плечей, обличчя кругле, очі блакитного кольору. Була одягнена: темно-коричнева куртка, пряма, з гумовими стяжками на рукавах, шапка коричневого кольору з білими вставками, светр червоного кольору, рожевий шарф, кросівки білого кольору з червоними смужками, панчохи червоного кольору, брюки червоного кольору. У разі отримання будь-якої інформації про можливе місцезнаходження неповнолітньої просимо повідомити за тел. (056) 756-51-64 або 102.