Дніпропетровська прокуратура перевірила дороги біля шкіл

6 лист. 2012
Прокуратурою Амур-Ніжньодніпровського району проведені перевірки стану безпеки дорожнього руху на ділянках, прилеглих до установ освіти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Перевіркою, проведеною у виконання вирішення колегії прокуратури області, прокуратурою Амур-Ніжньодніпровського району м. Дніпропетровська виявлені багаточисельні порушення стану безпеки дорожнього руху на ділянках доріг, прилеглих до установ освіти. Серед них — неналежне забезпечення або відсутність необхідних дорожніх знаків, які повинні інформувати водіїв про обмеження швидкості і застереження про дітей, відсутність відповідних дорожніх розміток, пристроїв примусового зниження швидкості. Також мають місце факти порушення правил вживання дорожніх знаків — деякі з них закриті від учасників дорожнього руху зеленими насадженнями.  Так, по вулицях Каруни, Петрозаводськом, Вітчизняною і Ростовською, біля установ освіти, відсутній знак «Обмеження максимальної швидкості», а ділянка перед середньою загальноосвітньою школою № 26 по вул. Каруни, не дивлячись на наявність знаку «Пішохідний перехід», відповідною дорожньою розміткою не улаштована. По вулицях Передовою і Вітчизняною дорожні знаки закриті від учасників дорожнього руху гілками дерев.  За результатами перевірки, прокуратурою Амур-Ніжнеднепровського району м. Дніпропетровська внесено уявлення голові Дніпропетровської міської ради про усунення порушень законодавства про безпеку дорожнього руху і притягнення до дисциплінарної відповідальності директора департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційною і оборонною роботи і по питаннях надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради і директора КУП «Днепрдорсервіс».