Регіональний дебатний турнір

18 груд. 2017
9 грудня пройшов Регіональний дебатний турнір для школярів у м. Дніпрі, що був присвячений Всесвітньому дню захисту прав людини

9 грудня  пройшов Регіональний дебатний турнір для школярів у м. Дніпрі, що був присвячений Всесвітньому дню захисту прав людини. Поздоровляємо команду "Icebreaker" (ССЗШ #9) з вдалим дебютом в англомовному треці. Ви найкращі!!!
     Турнір організувала громадська організація "Нове Бачення", відбулися майстерні для суддів та школярів та три раунди на підготовлену тему.
     Теми турніру:
1. Формат Карла Поппера - «Держава має заборонити використання дитячої праці».
2. Формат Всесвітніх шкільних дебатів - «Право людини на евтаназію має бути закріплено у національному законодавстві».
     Турнір відбувся в рамках проекту «Навчання демократії через дебати. Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.