Конкурс "Гринвіч"

9 жовт. 2017
Всеукраїнський конкурс з англійської мови

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.

За сім років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів у різних регіонах України.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851.

Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться у вівторок, 5 грудня 2017 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Детальна інформація щодо правил проведення надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожного навчального закладу, а також до методичних кабінетів та відділів освіти.

Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей, статус яких обов'язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників від навчального закладу менше 10 осіб, цей заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.