День Цивільного захисту

18 квіт. 2017
18 квітня було проведено "День ЦЗ"

Виконуючи директивні вказівки Міністерства з НС України, організаційні вказівки з ЦЗ управлінь і відділів освіти, відділу з НС і ЦЗН району, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814 «Про Положення про Функціональну підсистему "Освіта і наука України” єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру» школа головну увагу зосереджувала на питаннях виконання плану основних заходів підготовки ЦЗ,підвищення якості навчання учнів і постійного складу, способів захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, забезпечення їхньої готовності до негайного реагування на НС техногенного і природного характеру і дій з ліквідації наслідків останніх.

План проведення "Дня ЦЗ"

Урок "Основи здоров'я" -
"Стихійні лиха природного походження. Правила поведінки під час стихійних лих природного походження"

Урок на тему