Фотозвіт нашого тижня англійської мови

16 груд. 2016
Фото з заходів, які були проведені до тижня англійської мови

З 12  по 16  лютого  2016  року в школі  проходив тиждень англійської мови.

Учні школи  брали активну  участь у  різноманітних заходах.

Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект в змісті навчання мови.;виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня проводились такі заходи:

1. Оформлення стенду у вестибюлі школи, присвяченого великому англійському поету, драматургу, актору епохи Ренесансу В.Шекспіру (Хасан К.В., Богатирьова Т.М., Коркоц Н.Ю.)

2. Урок-подорож "Meeting Great Britain" (вчителі - Назаренко А.Г. та Червінська О.В.)

3. Урок-презентація "English famous people" (вчитель Козлова М.М.)

4. Захист проектів "The Great Writer" W.Shakespeare (вчитель Козлова М.М.)

5. Захист електронних презентацій за темою: " William Shakespeare is one of the greatest and famous writers in human history" (вчитель Хасан К.В.)